Zeytinin ve Zeytinyağının Yararları

Zeytin… Kilo vermek isteyenlerin gözdelerindendir… Çoğumuz, zeytinyağının yararlarını biliriz fakat zeytin; zeytinyağının kaynağı olmasına karşın onunla ilgili olarak sanki hiçbir yararı yokmuş gibi bir düşünce hasıl olmuştur. Halbuki zeytinin yararları da zeytinyağının yararları ile aynıdır.

Yazının Devamı - Beslenme

Kondisyon Bisikleti ile Zayıflama

Zayıflamak için en etkili ve faydalı yöntemlerin başında egzersizler gelmektedir. Kondisyon bisikleti de kilo vermek isteyenlerin en fazla kullandığı egzersiz aletlerinden biridir. Hem sağlık açısından, hem de kilo kontrolü açısından çok faydalı olan kondisyon bisikleti, özellikle gün içerisinde dışarıda egzersiz yapmaya zaman buılamayanlar için son derece ideal bir zayıflama aracıdır.

Yazının Devamı - Egzersiz ve Spor

Su Diyeti ve Su ile Zayıflama

Diyet yapmak, kilo vermeye çalışanların en sık başvurduğu yöntemlerden biridir. Su ise kilo vermeye en fazla yardımcı olan besinlerin başında gelmektedir. Kilo vermeye büyük katkısı olan su, yanlış tüketildiği takdirde ise kilo vermeye yardımcı olmasının aksine, kilo almaya dahi sebep olmaktadır.

Yazının Devamı - Diyet

Biber Hapı ile Zayıflamak Sağlıklı mı?

Biber hapının son zamanlarda bir hayli popüler olması, biber hapı ile zayıflamak isteyenlerin de ilgisini celb etmeyi başarmıştır. Fakat genelde insanların tüm zayıflama ürünlerine olduğu gibi, biber hapına karşı da bir çekingenliği vardır. Bunu aşmanın en önemli yolu biber hapı kullananların yorumlarını okuyabilmektir. Eğer biber hapı kullanıyorsanız ya da kullandıysanız, zayıflama sürecinize yaptığı etkiyi, olumlu veya olumsuz, yazarsanız; herkesi bilinçlendirmiş olursunuz.

Yazının Devamı - Sağlık

Greyfurt Diyeti ile 10 Günde 5 Kilo Verin

Greyfurt diyeti ile kilo vermek isteyenler için greyfurt diyetinin ayrıntılarından önce greyfurtun yararları ile ilgili bilgi vermekte yarar var…

Yazının Devamı - Kilo Vermek

TEB’den Altın Çilek Açıklaması

Türkiye Eczacıları Birliği, (TEB) son zamanlarda popüler olan altın çilek hakkında açıklamalarda bulundu. Bu meyve hakkında gerektiği kadar çalışma ve araştırma olmadığını belirten TEB yetkilileri, “Altın Çilek” serüvenine kapılan insanları bu ürünü kullanmadan önce iyice araştırmaları konusunda uyardı. Şu anda “Altın Çilek” piyasada çağ açmış bir ürün olarak gösteriliyor.

Haberin Devamı - Diğer Haberler