Düğün Öncesi Kilo Verme

Bu yazı 20 Şubat 2011 tarihinde Mustafa Namoğlu tarafından yazılmıştır.

Kilo verip forma girmek herkesin hakkı… Çoğu kişi kilo vermek için kolay yollar arasa da düzenli beslenme yardımı ile kilo alma engellenebilir, dolaylı olarak kilo verme ihtiyacı ortadan kalkmış olur. Fakat kimi zaman kilo vermek şart olur. Ne kadar formda olursa olsun, özel günlere daha zarif girmek ister bayanlar. Özellikle düğün, nişan, tören gibi etkinliklerde giyilmesi düşünülen kıyafetlerin içinde problem yaşamamak için bazen birkaç kilo vermek şart olur.

Son günlerde sık yazdığımız bir zayıflama bitkisi, özel günler için kilo vermenize yardımcı olmakta… Acai kapsülü ile iki hafta içerisinde hayal ettiğiniz vücuda kavuşmak artık zor değil. Yemeklerden yarım saat önce bir kapsül alarak 2 haftalık bir periyotta uyguladığınız taktirde az miktardaki kilolarınızdan kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Eğer bir hafta gibi bir süre söz konusuysa, şok diyetler olarak nam salan zayıflama önerilerini de uygulayabilirsiniz fakat dikkat etmeniz ve kesinlikle unutmamanız gereken şey; şok diyetler ile yağları değil kasları eritirsiniz. Kilo verirsiniz fakat normal beslenme düzenine döndüğünüzde kaybettiğiniz kaslar tekrar onarılacağı için geri alırsınız verdiğiniz kiloları. Bu sebepten ötürü bu tarz şok diyetleri yalnızca kısa süreli periyotlarda uygulayın ve sonrasında kilo alacağınızın bilincinde olun.