Eğlenerek Zayıflama

Bu yazı 15 Şubat 2011 tarihinde Mustafa Namoğlu tarafından yazılmıştır.

Kilo vermek size zor mu geliyor? Belli bir beslenme düzeni size göre değil mi? “Ben rahatıma düşkünümdür” mü diyorsunuz? O zaman sıkıcı olmayan bir şekilde kilo verme fikri muhtemelen size cazip gelecektir. Özellikle cerrahi yöntemler düşünüldüğünde, kilo vermek için büyük risklerin göze alındığı yadsınamaz. Öte yandan son derece eğlenceli yöntemlerle zayıflamak da mümkün. Yeter ki isteyin…

Film izleyip müzik dinleyerek zayıflamak istemez misiniz? Muhtemelen siz de diğer birçok insan gibi bu sorunun cevabını “evet” olarak düşünüyorsunuzdur. İnfrasat yöntemi ile zayıflamak isteyenler, hem zahmetsiz, hem acısız, hem de sizi nefsinizle başbaşa bırakmayan bir kilo verme yöntemi olarak son dönemde oldukça popülerleşti. Kilo vermenize yardımcı olma amacı ile kullanılan bir cihaz yardımı ile pedal çevirebilir, aynı zamanda televizyon ileyebilir, müzik dinleyebilirsiniz. Yani hem kalori yakacaksınız, hem de eğleneceksiniz.

Her gün yemek sonrası koşmanız, yediklerinizi sürekli kısıtlamanız gerekmeyecek. Çünkü kalori yakmak sizin için istenmeyen bir etkinlik olmaktan çıkıp eğlenceli bir hal alacak. Tabii ki dışarıya çıkıp koşmanız için bir öneri sunamayız fakat eğlenceli bir şekilde kilo vermeniz için İnfrasat yöntemini önerebiliriz.