Diyet

 • Su Diyeti ve Su ile Zayıflama

  Diyet yapmak, kilo vermeye çalışanların en sık başvurduğu yöntemlerden biridir. Su ise kilo vermeye en fazla yardımcı olan besinlerin başında gelmektedir. Kilo vermeye büyük katkısı olan su, yanlış tüketildiği takdirde ise kilo vermeye yardımcı olmasının aksine, kilo almaya dahi sebep olmaktadır.

  0 YORUM
 • Biberiye ile Zayıflama ve Biberiyenin Yararları

  Biberiye, Türkiye de dahil olmak üzere pek çok Akdeniz ülkesinde yetişen ve dört mevsim boyunca yeşil kalabilen az sayıdaki bitkiden biridir. Köken itibarı ile Akdeniz bitkisi olmasına karşın artık tüm dünyada yetişen bir bitki olan biberiyenin zayıflamaya etkisi içerdiği termojenik yağ yakıcı enzimler ve esansiyel yağlardan ileri gelmektedir. Yapraklarındaki uçucu yağ asitleri sayesinde zayıflama haplarında etken madde olarak kullanılan bazı maddeler elde edilmektedir.

  0 YORUM
 • Akupunktur ile Zayıflama

  Alternatif tıbbın baş tacıdır akupunktur. Adını duymayan yoktur herhalde… Akupunktur, birçok fiziksel ve ruhsal hastalığın tedavisinde kullanılmasının yanı sıra aynı zamanda zayıflama yöntemi olarak da kullanılmaktadır. Başta Çin olmak üzere pek çok ülkede hastalıkların tedavilerinde kullanılan akupunktur, şimdi de kilo vermek isteyenlerin imdadına yetişiyor.

  0 YORUM
 • UltraShape ile Bölgesel Zayıflama

  Bölgesel zayıflama teknikleri, özellikle bayanlar tarafından araştırılıp merak edilen, tercih edilen bir zayıflama şeklidir. Genellikle bayanların, aldıkları kilolar dikkate alındığında bölgesel zayıflama yöntemleri ile kilo vermeleri daha doğru görünmektedir. Çünkü bayanlar genellikle basen ya da bacak bölgelerinde fazla kilolardan şikayetçi olur. Fiziksel yapılarına göre vücutlarının belli bölgelerinde yağlanma olan bayanlar, farklı bölgesel zayıflama yöntemleri ile kilo vermeye çalışırlar.

  0 YORUM
 • Önemli Zayıflama İpuçları

  Hızlı kilo vermek genellikle sağlık için zararlıdır. Bu yüzden ağır ağır ve kalıcı olarak kilo verebileceğiniz zayıflama yöntemleri ile kilo vermeye çalışmanız daha doğru olacaktır. İşte biz de sizlere onlarca zayıflama önerisini sunacağız.

  Eğer kalori bakımından yüksek yiyeceklere bağımlılık derecesinde tutkunsanız, diyetinizin ilk haftasında bu besinleri tüketmenizde yarar var. Yalnız bu besinleri kendinizi ödüllendirmek, ya da bırakmaya hazırlık aşamasında bulunduğunuzu bilerek az miktarda tüketmelisiniz.

  0 YORUM
 • Ananas ve Yararları

  Ananas, içerdiği enzimler sayesinde sindirim sisteminin daha hızlı çalışmasını sağlamakta, bu şekilde daha fazla kalori yakar kilo vermeye olanak tanımaktadır. Ananasta bulunan fruktoz, kan şekeri seviyenizi artırıp iştahınızın kapanmasına sebep olacak ve bu sayede daha az yemek yemiş olacaksınız.

  0 YORUM
 • Ender Saraç Zayıflama Tavsiyeleri

  Beslenme düzenine dikkat ederek uygulanacak bazı değişiklikler sonrasında kilo vermek çok zor değil. Beslenme ve zayıflama konusunda çözüm önerileri sunan Ender Saraç da bu konuda bazı zayıflama tavsiyelerinde bulunuyor. Ender Saraç’a göre zayıflamak, bir süreç gerektirir ve bu sürecin başından sonuna kadar çeşitli hususlara dikkat etmek gerekmektedir. Kilo vermek isteyenler için ilk olarak başlangıç safhası önemlidir.

  0 YORUM
 • Ozon Yağı ile Zayıflamak Mümkün mü?

  Ozon yağı ile zayıflama yöntemi de bölgesel zayıflama konusunda son yıllarda oldukça popüler bir hal aldı. Özel bir alet yardımı ile uygulanan bu tedavideki amaç cildin nefes almasını sağlamaktır. Bu sayede yaşlanma da ertelenmiş olur. Öte yandan göz hastalıkları, cilt lekeleri, kepek, sedef hastalığı, egzama, baş ağrısı, sivilce, sporcu ayağı, kanser, basur hemoroid rahatsızlığı, kas ağrıları, spazmlar, kramplar, sinek ısırıkları ve arı sokmaları, dolaşım, viral hastalıklar ve yaralanmalar konusunda da pek çok olumlu etkisi vardır.

  0 YORUM