UltraShape ile Bölgesel Zayıflama

Bu yazı 25 Mayıs 2011 tarihinde Mustafa Namoğlu tarafından yazılmıştır.

Bölgesel zayıflama teknikleri, özellikle bayanlar tarafından araştırılıp merak edilen, tercih edilen bir zayıflama şeklidir. Genellikle bayanların, aldıkları kilolar dikkate alındığında bölgesel zayıflama yöntemleri ile kilo vermeleri daha doğru görünmektedir. Çünkü bayanlar genellikle basen ya da bacak bölgelerinde fazla kilolardan şikayetçi olur. Fiziksel yapılarına göre vücutlarının belli bölgelerinde yağlanma olan bayanlar, farklı bölgesel zayıflama yöntemleri ile kilo vermeye çalışırlar.

İşte Ultrashape ile bölgesel zayıflama da yine bu yöntemlerden biridir. İnsanlar, genellikle ultrashape yönteminin ameliyatlı zayıflama tekniği olduğunu düşünse de, işin aslı öyle değildir. UltraShape ile bölgesel zayıflama, ameliyatsız kilo verme yöntemidir ve liposuction ameliyatı ile kıyaslandığında, son derece iyi bir alternatiftir. UltraShape sayesinde bölgesel kilolarınızdan kurtulmanızın yanı sıra, vücudunuza estetik açıdan yeni bir boyut kazandıracaksınız.

Yüksek frekanslı ses dalgalarının kullanıldığı UltraShape yöntemindeki amaç, ultrason cihazı yardımı ile deri altındaki yağ tabakalarını ve hücrelerini uyararak, bu hücreleri parçalamak ve yağların sıvı hale getirilerek vücuttan atılmasını sağlamaktır.

Neşter, sakinleştirici, uyarıcı olmaksızın uygulanan UltraShape yöntemi, ameliyatlı zayıflama yöntemi değildir. Sürekli söyleme sebebimiz; insanların bu konuda çok yanlış düşüncelere sahip olmasından ileri gelmektedir… Kansız, acısız, anestezi olmaksızın kalıcı olarak kilo vermek istiyorsanız, UltraShape bölgesel zayıflama yöntemini tercih edebilirsiniz.

Uygulanan seanslar sonucu 7 cm kadar zayıflamak mümkün… UltraShape zayıflama yöntemi sayesinde bel ve el bölgesinde incelmeler yaşanmaktadır. Özellikle bel bölgesinde zayıflama konusunda oldukça başarılı bir yöntemdir. Vücudun en iyi görünümü almasına yardımcı olur. Bacak ve kalça bölgelerindeki selülitlerin tedavisinde de kullanılan UltraShape, aynı zamanda kol bölgelerindeki sarkmalar hususunda da oldukça etkilidir.

UltraShape ile bölgesel zayıflamanın ücreti ise yaklaşık olarak 3 bin liradır. Maddi durumu iyi olanlara önerebileceğimiz etkili bir zayıflama yöntemi olan UltraShape, son derece etkin bir bölgesel zayıflama metodudur.