Özel Diyetler

 • Limon Diyeti İle Zayıflama

  Bir hafta içerisinde sağlıklı bir şekilde 2 kilo vermek istemez misiniz? Herhangi bir zorluğu olmayan limon diyeti sayesinde bir hafta gibi kısa bir süre içerisinde 2 kilo verebilirsiniz.

  14 Haziran 2011
 • Patates Diyeti ile 1 Haftada 5 Kilo Verin

  Kilo verme yöntemlerinden biri de şok diyetlerdir. Kısa süreli uygulanmaları ve çok miktarda kilo vermeye sebep olmaları, sıklıkla tercih edilmelerinin en belirgin nedenleri arasında yer almaktadır… Diyet yaparken fazla zorlanmamak ve sağlık açısından risk içermeyen diyetlere başvurmak daha doğru olsa da, kimi zaman kısa süre içerisinde çok miktarda kilo vermek gerekebilir.

  14 Haziran 2011
 • AB Kan Grubu Diyeti

  Günlük tüketilmesi gereken kalori miktarı, kilo verme konusunda ne kadar önemlidir biliyor musunuz? Son derece büyük öneme sahip olsa da, tüketilen besinlerin niteliği ve içeriği de çok önemlidir. Yazı başındaki sorduğumuz sorunun cevabını ele alalım…

  11 Haziran 2011
 • B Kan Grubu Diyeti

  Kan gruplarını gözeterek sizlerle paylaşmakta olduğumuz diyet listeleri önerilerinde bugün B grubu var. Eğer kan grubunuz B ise, bu yazıyı sonuna kadar okumanızı şiddetle öneririz.

  11 Haziran 2011
 • A Kan Grubu Diyeti

  Beslenme çeşitlerinin, kan gruplarında göre değişebildiğini daha önceki yazımızda söylemiştik. Birkaç gün boyunca kan gruplarına göre diyet listeleri yayımlamaya devam edeceğiz…

  10 Haziran 2011
 • 0 Kan Grubu Diyeti

  Beslenme, kan grupları arasında değişiklik göstermektedir. Örneğin bir besin, 0 grubu için iyi ise, A grubu için zararlı olabilir. Ya da bir grup için yararlı olan bir besin, farklı bir kan grubu için faydasız olabilir. İşte biz de bu beslenme şeklinin olması gerekti şekli bozmadan, kan gruplarına uygun diyet listeleri ile sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

  09 Haziran 2011
 • Çikolata Diyeti

  Diyet yapanlar genellikle diyet listesinin yetersizliğinden şikayet eder. Genel diyet anlayışı da zaten, sevilmeyen besinlerin yer aldığı, şeklindedir. Fakat aslında bu fikir doğru değildir. Yeri geldiğince yanlışlığının örneğini çoğu kez gördük. Bu örneklerden biri de aşağıdaki diyette yer alıyor… Günlük 1250 kalori içeren bu diyet sayesinde sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz. Fakat düzenli olarak egzersiz yapmayı da kesinlikle ihmal etmemeye çalışın.

  04 Haziran 2011
 • 2 Haftada 4 Kilo Diyeti

  %50 karbonhidrat, %15 protein, %35 yağ içeren aşağıdaki diyet listesi sayesinde 2 hafta gibi kısa bir süre içerisinde 4 kilo vermeniz mümkün. Günlük 1100 kalori içeren bu diyet yardımıyla, gün içerisinde açlık çekmeden zayıflayabilirsiniz.

  28 Mayıs 2011