Etiket Sonuçları

 • Düzenli Egzersiz Yapmanın Önemi

  Egzersiz her yaş grubunun yaşam kalitelerini maksimum düzeyde tutabilmeleri için son derece önemlidir. Özellikle dolaşım rahatsızlıklarının önlenmesi ve giderilmesi için önemli olan egzersiz, uygulanan hareketler dolayısıyla vücudumuzun birçok organının son derece iyi çalışmasına neden olmaktadır.
  Tıp dünyasının bolca üzerinde durduğu bu konu birçok hastalığın önlenmesi ve giderilmesinde son derece etkilidir.

  0 YORUM
 • Terlemeden Kilo Verme 108

  Yüksek lifli ve düşük nişastalı gıdalar tüketmeye çalışın. Yağsız veya yarım yağlı süt içmeye dikkat edin.

  0 YORUM
 • Ayda 5 Kilo Vermek İçin

  Ayda ortalama 5 kilo vermek yapmanız gerekenler oldukça basit. Bol soda için, bol sıvı tüketin, abur cubur yemeyin, günlük düzenli koşu ve yürüyüş yapın, ara sıra hafif ağırlık egzersizleri yapın.

  0 YORUM
 • Kilo Verme Önerileri 106

  Canınız çok sevdiğiniz bir yiyeceği mi çekti? O zaman bir bardak su için ve yarın o yiyeceği yiyeceğinizi düşünün. Muhtemelen yarın olduğunda sözününüzü de yiyeceği de unutacaksınız.

  0 YORUM
 • Egzersizleri Nasıl Yapmalı?

  Hergün yapılan egzersizler sağlığınız açısından daha iyi olacaktır. Amerika Spor Tıbbı Koleji Merkezleri, hastalık önleme kontrolü, Fiziksel Aktivite ve Sağlık Raporu Genel cerrahları günde en az 30 dakika fiziksel aktivite yapmak zorunda olduğumuzu söylüyorlar.

  0 YORUM
 • Ne Kadar Egzersiz Yapmalıyım?

  Doğru beslenme ve dinlenme ile yapacağınız egzersiz için sınırları kaldırırsınız. Hafta 2-4 arası egzersiz ve spor yapmanız sağlıklı kalmanız için çok önemli.

  0 YORUM