Etiket Sonuçları

 • AB Kan Grubu Diyeti

  Günlük tüketilmesi gereken kalori miktarı, kilo verme konusunda ne kadar önemlidir biliyor musunuz? Son derece büyük öneme sahip olsa da, tüketilen besinlerin niteliği ve içeriği de çok önemlidir. Yazı başındaki sorduğumuz sorunun cevabını ele alalım…

  0 YORUM
 • 2 Haftada 9 Kilo Vermek

  Bu yazımızda, sizlere, iki hafta boyunca uygulamak şartıyla 9 kilo vermenizi sağlayacak bir diyet önereceğiz. Aşağıdaki programı peş peşe iki hafta uyguladığınız takdirde, diyetin zayıflatıcı etkisini siz de tecrübe etmiş olacaksınız. Diyeti, ara vermeden iki hafta uygulayabileceğiniz gibi, 1 gün ara vererek de uygulayabilirsiniz.

  0 YORUM
 • B Kan Grubu Diyeti

  Kan gruplarını gözeterek sizlerle paylaşmakta olduğumuz diyet listeleri önerilerinde bugün B grubu var. Eğer kan grubunuz B ise, bu yazıyı sonuna kadar okumanızı şiddetle öneririz.

  0 YORUM
 • A Kan Grubu Diyeti

  Beslenme çeşitlerinin, kan gruplarında göre değişebildiğini daha önceki yazımızda söylemiştik. Birkaç gün boyunca kan gruplarına göre diyet listeleri yayımlamaya devam edeceğiz…

  0 YORUM
 • 0 Kan Grubu Diyeti

  Beslenme, kan grupları arasında değişiklik göstermektedir. Örneğin bir besin, 0 grubu için iyi ise, A grubu için zararlı olabilir. Ya da bir grup için yararlı olan bir besin, farklı bir kan grubu için faydasız olabilir. İşte biz de bu beslenme şeklinin olması gerekti şekli bozmadan, kan gruplarına uygun diyet listeleri ile sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

  0 YORUM
 • 1 Haftalık Düşük Kalorili Diyet

  Düşük kalorili, uzun süreli olarak uygulayabileceğiniz, sağlık açısından problem teşkil etmeyen bir diyet uygulamak istiyorsanız aşağıdaki diyet listesini dikkate almanızı öneririz. Besin değerleri bakımından iyi seviyede olan bu diyet sayesinde gün içerisinde açlık problemi yaşamayacak, aynı zamanda kilo vermeyi başaracaksınız.

  0 YORUM
 • 10 Günde 10 Kilo Diyeti

  Kilo vermek isteyenler için mükemmel bir diyet listesi önerimiz var. 10 gün boyunca uygulayacağınız aşağıdaki diyet sayesinde 10 kilo verebilirsiniz. Kısa süre içerisinde 10 kilo vermek normalde hiçbir diyetle kolayca elde edilen bir sonuç değildir fakat bu diyeti verimli bir şekilde uyguladığınız takdirde 10 kilo vermeniz hiç zor olmayacak.

  0 YORUM
 • 2 Haftada 4 Kilo Diyeti

  %50 karbonhidrat, %15 protein, %35 yağ içeren aşağıdaki diyet listesi sayesinde 2 hafta gibi kısa bir süre içerisinde 4 kilo vermeniz mümkün. Günlük 1100 kalori içeren bu diyet yardımıyla, gün içerisinde açlık çekmeden zayıflayabilirsiniz.

  0 YORUM