Etiket Sonuçları

 • Diyet Yapacakların Dikkat Etmeleri Gerekenler

  Diyet yapmak kilo fazlası bulunan her insan için gerekli bir uygulamadır. Diyet yapmak tüm şartlar oluştuğu takdirde yapılmalıdır ve kesinlikle bir uzmandan bu konuda destek alınması şarttır. Birilerinin tavsiyesi veya kulaktan duyma sözlere balı yapılan diyetler maalesef istenmeyen sonuçlarla karşılaşılmasına neden olabilmektedir.

  0 YORUM
 • Yeni Beslenme Tarzı ile Sağlıklı Beslenin

  Yapılması gereken bir süre abur cubur yedikten sonra kilo alıp bunları vermeye çalışmak değil, tüketilen besinler kontrol altına alınarak kalori hesabını gözetme şartı ile beslenmek olmalıdır.

  0 YORUM
 • Zayıflamak İçin Egzersiz Desteği

  Özellikle bel bölgesinden zayıflamak incelmek hanımlar için son derece önemlilik arz eder. Bel bölgenizi özellikle hulahop denilen çember yardımıyla egzersiz yaparak inceltebilirsiniz.

  0 YORUM
 • Kilo Vermek İçin Bisiklet Sürmek

  Eğer hafif bir egzersizle kilo vermek istiyorsanız bisiklet sürmek tam olarak size uygun. Araştırmalara göre bisikletin aktif olarak kullanıldığı, insanların araba yerine bisikleti daha çok tercih edilen ülkelerde obezite oranı daha düşük.

  1 YORUM
 • Sporcular Nasıl Kilo Alır?

  Profesyonel sporcular düzenli olarak ağır spor yaptıkları için sağlıklı bir şekilde kilo almakta sıkıntı çekebilirler. Ancak en aktif sporcular bile birkaç ipucu sayesinde sağlıklı kilo almayı başarabilirler.

  0 YORUM
 • Az Karbonhidratlı Diyetler İçin En İyi Tahıllar

  Az karbonhidrat tüketmeniz gereken bir diyet yaparken beyaz un yerine sağlıklı tahılları seçin.

  0 YORUM
 • Bel Yağlarını Eritmek İçin Egzersiz ve Diyet İpuçları

  Bel çevresindeki fazla kilolardan kurtulmak sadece estetik açıdan değil aynı zamanda kronik hastalıklardan uzak durmak açısından da çok önemlidir. Bu hastalıklardan bazıları kalp hastalıkları, diyabet ve bazı kanser çeşitleri olabilir.

  1 YORUM
 • Zinde Bir Diyet İçin Şekerli Besinler

  Diyetinizde sık sık yaptığınız şeker atıştırmaları günlük enerjinizi devam ettirmenizin anahtarıdır. Diyetinizde bütün gün boyunca ihtiyacınız olan enerjiyi sağlayacak yiyecekleri keşfedin.

  0 YORUM