Etiket Sonuçları

 • Egzersiz ve Beslenme İlişkisi

  Egzersiz, beslenme düzenli olmadıkça çok da ehemmiyet taşımaz. Yani canınızın çektiği her yiyeceği tüketip sonrasında da egzersiz yapmanız, forma sokmaz sizi. Yalnızca her yediğiniz besin sonucu alacağınızı aşırı kiloların bir nebze olsun önüne geçer fakat tükettiğiniz zararlı besinlerin etkilerinden sizi korumaz.

  0 YORUM
 • Egzersiz İçin Bahaneye Gerek Yok

  Düzenli olarak egzersiz yapmak, kilo vermek ve kalori yakmak isteyenler için en etkili yöntemlerin başında gelmektedir. Egzersiz, düzenli olmadığı sürece kalori yakmak isteyenler için hatırı sayılır ölçüde yarar sağlamaz. Düzenli egzersiz yapmak için de yalnızca kilo verme ihtiyacı duymak gerekmez…

  0 YORUM
 • Zayıflamak İçin İhtiyaç Duyulanlar

  Zayıflamak için öncelikle yeni bir beslenme ve egzersiz programı yapmalısınız.

  0 YORUM
 • Hafif Başlayıp Daha Sonra Hızlanın

  Vücudunuz aktivite düzeninize alıştıktan sonra eskisinden daha az kalori harcamaya başlar. Bu yüzden, her ay egzersiz programınızı biraz daha ilerletmelisiniz. Örneğin, yürüyüş hızınızı artırabilir veya daha hızlı yürümeye başlayabilirsiniz.

  0 YORUM
 • Bel Yağlarını Eritmek İçin Egzersiz ve Diyet İpuçları

  Bel çevresindeki fazla kilolardan kurtulmak sadece estetik açıdan değil aynı zamanda kronik hastalıklardan uzak durmak açısından da çok önemlidir. Bu hastalıklardan bazıları kalp hastalıkları, diyabet ve bazı kanser çeşitleri olabilir.

  1 YORUM