Etiket Sonuçları

 • Yaz Meyveleri ile Zayıflama ve Kalori

  Metabolizmayı hızlandıran meyveler sayesinde yaz aylarında da kolaylıkla kiloe verebilirsiniz. Kilo vermek isteyenler için en fazla tüketilmesi gereken yaz meyverini aşağıda bulabilirsiniz : Çilek ile Kilo Verme : Zayıflatan meyveler arasında hem antioksidan bakımından, hem de C vitamini bakımından zengin meyvelerin başında yer alan çilek, bol miktarda adiponektin hormonu içerir ki bu hormonun yağ yakıcı [...]

  0 YORUM
 • Bazı Kilo Verme Yöntemleri

  Kilo vermek için çok sayıda yöntem olduğu doğrudur. Kimileri sağlığa zararlı, kimileri de sağlık açısından bir sorun teşkil etmemektedir. Bildiğiniz gibi kilo vermek için kullanılan yöntemlerin bazıları bitkisel tedavi yöntemleri, kimyasal ilaçlar, diyet ürünler, diyet listeleri ve egzersizler olarak sıralanabilir.

  0 YORUM
 • Formda Bir Vücut İçin Doğru Beslenme

  Düz bir karın için günlük kalori miktarınızın 3000′in altında olmaması gerekiyor çünkü yapılan araştırmalara göre düşük kalorili beslenen kişilerin obeziteye yakalanma riski, normalden 2.5 kat daha fazla.

  Günlük aldığınız kalori miktarı ile ilgili gerekli düzenlemeleri yaptıysanız, sıra geldi tüketmeniz gereken besinlere.

  0 YORUM
 • Egzersiz ve Beslenme İlişkisi

  Egzersiz, beslenme düzenli olmadıkça çok da ehemmiyet taşımaz. Yani canınızın çektiği her yiyeceği tüketip sonrasında da egzersiz yapmanız, forma sokmaz sizi. Yalnızca her yediğiniz besin sonucu alacağınızı aşırı kiloların bir nebze olsun önüne geçer fakat tükettiğiniz zararlı besinlerin etkilerinden sizi korumaz.

  0 YORUM
 • Mısır Ekmeği

  0 YORUM
 • Kolay Kalori Yakma Yolları

  Hareketli müzikler dinleyerek, ev işi yaparak, merdivenleri hızlı çıkarak ve benzeri birçok günlük aktivite ile kolayca daha fazla kalori yakabilirsiniz.

  0 YORUM
 • Kiraz

  0 YORUM