Etiket Sonuçları

 • Formda Bir Vücut İçin Doğru Beslenme

  Düz bir karın için günlük kalori miktarınızın 3000′in altında olmaması gerekiyor çünkü yapılan araştırmalara göre düşük kalorili beslenen kişilerin obeziteye yakalanma riski, normalden 2.5 kat daha fazla.

  Günlük aldığınız kalori miktarı ile ilgili gerekli düzenlemeleri yaptıysanız, sıra geldi tüketmeniz gereken besinlere.

  0 YORUM
 • Kilo Vermek İçin Kalori İhtiyacınızı Öğrenin

  Sağlıklı ve düzenli beslenme için yediklerinize dikkat etmeniz şart. Bu yüzden yediklerimizin, günlük ihtiyaçlarımızı karşılayacak şekilde belirlenmesi gerekmektedir. Yediklerimizin, ihtiyaç duyduğumuzdan fazla olması kilo almamıza, az olması da zayıflamamıza neden olur. Zayıflamadan kasıt, formda bir vücuda sahip olma değil; sağlıksız bir biçimde zayıflamaktır.

  0 YORUM
 • Kolay Kalori Yakma Yolları

  Hareketli müzikler dinleyerek, ev işi yaparak, merdivenleri hızlı çıkarak ve benzeri birçok günlük aktivite ile kolayca daha fazla kalori yakabilirsiniz.

  0 YORUM
 • Vişne Suyu

  Vişne suyu, meyve suları arasındaki en hafif ve sağlıklı alternatiflerden biridir.

  0 YORUM
 • Kilo Verme ile Besinler Arasındaki İlişki

  Kilo vermek için sürekli spor yapmak yeterli olmayabilir. Kilo verseniz bile yağ oranınız düşmeyebilir. Sağlıklı bir kilo verme süreci için, öncelikle yediğiniz besinlerdeki yağ ve karbonhidrat oranlarına çok dikkat etmelisiniz. Bunun dışında sodyum miktarı ve şeker miktarıda çok önemlidir.

  0 YORUM
 • Zayıflamak İçin İhtiyaç Duyulanlar

  Zayıflamak için öncelikle yeni bir beslenme ve egzersiz programı yapmalısınız.

  0 YORUM