Etiket Sonuçları

 • Hızlı Zayıflamak mı İstiyorsunuz?

  Zayıflamak, genellikle süreç ister. Çünkü kiloları birkaç günde almadığımız için, vermemiz de birkaç günde gerçekleşmez. Bunun için sağlıklı kilo verme adı altında gerçekleşen etkinlikler sonucu zayıflayabilir, kilo verebilirsiniz. Fakat kimi zaman da özel günler için hızlı bir şekilde kilo vermek isteyebilirsiniz. Önünüzde en fazla bir haftanız var ve vermeniz gereken birkaç kilo varsa, aşağıdaki öneriler doğrultusunda amacınıza ulaşabilirsiniz. Unutmayın; kilo alma sebebimiz tükettiğimiz besinlerdir.

  0 YORUM
 • Ameliyatlarla Zayıflamak

  Başta liposuction olmak üzere birçok ameliyat ile zayıflamak mümkündür. En yoğun olarak karın ve kalça bölgelerinde görülen, diyet yahut egzersizler yardımıyla erimeyen yağlar için kullanılan bu yöntem ile tek bir seansta 5-6 kilo vermek mümkün.

  0 YORUM
 • Zayıflamak İçin Hazırlıklı mısınız?

  Fazla kilolu olmanın zararlarının bilincinde olunmalı. Örneğin; şişmanlık, şeker, kolesterol, kalp hastalıkları gibi pek çok rahatsızlıklara sebep olmaktadır. Bunların bilincinde olan kişi de sağlığına o denli dikkat edecek, fazla kiloları varsa zayıflamak için gerekenleri yerine getirecektir.

  0 YORUM
 • Düğün Öncesi Kilo Verme

  Düğün öncesi kilo verme sıkıntısı yaşıyorsanız, diyetisyen ya da doktorunuza başvurdan şok diyet programları uygulamaktan kaçının.

  0 YORUM
 • Meyve İle Zayıflama

  Meyveler yoğun lif, su, vitamin ve mineraller içerir. Sınırlı tüketildiği sürece düşük kalorili yiyeceklerdir. Ancak meyveler kalorisiz olmadığından her zaman en uygun seviyede tüketilmelidir.

  0 YORUM
 • Yürüyerek Kilo Vermek Mümkün mü?

  Günlük yarım saat yürüyerek yaklaşık olarak 150 kalori kaybetmek mümkün. Fakat eğer ihtiyaç duyulan kalori miktarı yürüyerek yakılacak kaloriden fazla ise eninde sonunda kilo almaya sebep olacaktır.

  0 YORUM
 • Kilo Verme Önerileri 105

  Kullandığınız normal servis tabaklarını değiştirin. Yenilerinin oranı, eskilerinin %50-60′ı kadar olursa iyi olur. Çünkü büyük servis tabakları daha çok yemek alır, insanda da “tabağındakini bitirme” duygusu vardır.

  0 YORUM
 • Kilo Verme Önerileri 104

  Etiketlere ve içindekiler kısmına önem verin. Yediğiniz yiyecekler, özellikle hazır gıda ise, kalori miktarından, içerdiği maddelere kadar ayrıntısı ile okuyun.

  0 YORUM