Etiket Sonuçları

 • Hızlı Zayıflamak mı İstiyorsunuz?

  Zayıflamak, genellikle süreç ister. Çünkü kiloları birkaç günde almadığımız için, vermemiz de birkaç günde gerçekleşmez. Bunun için sağlıklı kilo verme adı altında gerçekleşen etkinlikler sonucu zayıflayabilir, kilo verebilirsiniz. Fakat kimi zaman da özel günler için hızlı bir şekilde kilo vermek isteyebilirsiniz. Önünüzde en fazla bir haftanız var ve vermeniz gereken birkaç kilo varsa, aşağıdaki öneriler doğrultusunda amacınıza ulaşabilirsiniz. Unutmayın; kilo alma sebebimiz tükettiğimiz besinlerdir.

  0 YORUM
 • Hangi Besinler Kilo Almaya Sebep Olur?

  Bazı et ürünleri, kimi süt ürünleri ya da farklı diğer besin gruplarında bulunan bazı besinler nasıl ki kilo almaya neden olabiliyorsa benzer şekilde kimi sebzeler de kilo almaya sebep olabilir.
  Genellikle sebzeler ile ilgili bir kabul vardır düşük kalorili olduklarına dair. Lif miktarı yüksek olduğu için bol miktarda tüketildiğinde dahi kalori problemine yol açmayacakları düşünülür. Fakat durum böyle değildir. Tüm besinler düşük kalorili, yüksek lifli değildir. Pazı, ıspanak, lahana, soğan, pırasa ve kereviz düşük kalorili ve yüksek lifli sebzelere verilebilecek başlıca örnekleri teşkil etmektedir.

  0 YORUM
 • Gece Atıştırmalarının Zararları

  Kilo vermek isteyenlerin başındaki en büyük dertlerden biridir gece atıştırmaları… Geç saatlerdeki yiyip içmeler, hemen ardından gelen uykunun da etkisi ile vücuda kilo olarak döner. Sağlıklı beslenmede gece atıştırmalarının yeri yoktur.

  0 YORUM
 • Kilo Vermek için 10 Öneri

  Kilo vermek ülkemizde ve dünyamızda birçok bayanın en büyük dertleri arasında yer almaktadır. Kilonun bu kadar problem olmasının birçok nedeni bulunmaktadır. Önemli olan “kilo vermek” aldığımız kiloları kısa zamanda bertaraf edebilmektir.

  Kilo vermek için uygulanabilecek 10 ayrı ve her birisi altın niteliğindeki başlıklarımızı incelediğinizde işinize yarayacak çok değerli bilgileri elde etmiş olacaksınız.

  0 YORUM
 • Kilo Vermek İçin Besinler Tanınmalı

  Kilo kontrolü, kilo vermek kadar güç bir iştir aslında… Bir süre diyet yaparak kilo vermek mümkün fakat tekrar kilo almamak için sürekli olarak düzenli beslenmek gerekmektedir. Bu yüzden 4 ana grupta ele alınabilecek besinler ile ilgili fikir sahibi olmak son derece önemlidir.

  0 YORUM
 • Ameliyatlarla Zayıflamak

  Başta liposuction olmak üzere birçok ameliyat ile zayıflamak mümkündür. En yoğun olarak karın ve kalça bölgelerinde görülen, diyet yahut egzersizler yardımıyla erimeyen yağlar için kullanılan bu yöntem ile tek bir seansta 5-6 kilo vermek mümkün.

  0 YORUM
 • Menopoz Kilolarından Kaçmak

  Çoğu kadın menopoz süresince tartıda gördüğü sayılardan korkar ama kilo almak kaçınılmaz değildir. Kilo vermek için yapabileceğiniz birçok şey var.

  0 YORUM
 • Zayıflamak İçin Hazırlıklı mısınız?

  Fazla kilolu olmanın zararlarının bilincinde olunmalı. Örneğin; şişmanlık, şeker, kolesterol, kalp hastalıkları gibi pek çok rahatsızlıklara sebep olmaktadır. Bunların bilincinde olan kişi de sağlığına o denli dikkat edecek, fazla kiloları varsa zayıflamak için gerekenleri yerine getirecektir.

  0 YORUM