Etiket Sonuçları

 • Kış Aylarında Nasıl Kilo Verilir?

  Zayıflamak için yapılması gerekenlere dair herkesin az çok fikri vardır değil mi? Diyet yapılmalı, egzersizlere devam edilmeli… Kalıcı şekilde kilo vermek için egzersizler sürekli hale getirilmeli. Aynı zamanda kas yapısının korunması için de büyük bir gerekliliktir egzersiz yapmak. İlerleyen yaşlarda kemik erimesi ile karşılaşmamak için…

  0 YORUM
 • Sandaloz Sakızı ile Kilo Verme

  Kilo vermek isteyenler, fazla risk içermediğinden ötürü çoğunlukla bitkisel zayıflama yöntemlerini kullanmayı tercih eder. Bitkiler ve doğal zayıflama yöntemleri sağlık açısından da problem teşkil etmediğinden, abartılı miktarlarda tüketilmedikçe kilo vermeye katkı sağlar, zayıflamaya yardımcı olur.

  0 YORUM
 • Zeytinin ve Zeytinyağının Yararları

  Zeytin… Kilo vermek isteyenlerin gözdelerindendir… Çoğumuz, zeytinyağının yararlarını biliriz fakat zeytin; zeytinyağının kaynağı olmasına karşın onunla ilgili olarak sanki hiçbir yararı yokmuş gibi bir düşünce hasıl olmuştur. Halbuki zeytinin yararları da zeytinyağının yararları ile aynıdır.

  0 YORUM
 • Safran Çayı ile Kilo Verme

  Safran, genellikle yemeklere sarı renk vermek için kullanılan bir baharattır. Zayıflama alanında yeni yeni kullanılmaya başlanan ve çokları tarafından bilinmeyen safran çayı, kilo vermek isteyenlerin başarılı sonuçlar aldığı bir bitkisel çözüm önerisidir.

  Safran, binlerce yıldır şifalı bitkiler kategorisinde, alternatif tıp alanında kullanılmaktadır. Son birkaç yıldır da zayıflama alanında kullanılmaya başlayan safran çayı, kilo vermek için bitkisel çözüm önerileri arayanların sıkça başvurduğu bir içecek haline gelmiştir.

  Genellikle yeşil çay ve türevleri ile karıştırılarak içilen safran çayı kilo vermek isteyenler için kesin çözüm önerisi olabilir.

  0 YORUM
 • Kondisyon Bisikleti ile Zayıflama

  Zayıflamak için en etkili ve faydalı yöntemlerin başında egzersizler gelmektedir. Kondisyon bisikleti de kilo vermek isteyenlerin en fazla kullandığı egzersiz aletlerinden biridir. Hem sağlık açısından, hem de kilo kontrolü açısından çok faydalı olan kondisyon bisikleti, özellikle gün içerisinde dışarıda egzersiz yapmaya zaman buılamayanlar için son derece ideal bir zayıflama aracıdır.

  0 YORUM
 • Tempolu Yürüyüş ile Kilo Verme

  Kilo vermek için çok çeşitli yöntemler mevcuttur. Beslenme düzenli olmadıkça zaten kilo verme etkinliği sağlıklı olarak gerçekleşmez. Yürüyüş de kilo vermek isteyenlerin sıkça başvurduğu tekniklerden biridir. Çoğu insan kilo vermeke için yürüyüş yapmanın önemini bilir fakat yürüyüşün kilo vermeyi nasıl sağladığını pek bilmezler. Yürüyüş, ikiye ayrılır desek yeridir…

  0 YORUM
 • Bazı Kilo Verme Yöntemleri

  Kilo vermek için çok sayıda yöntem olduğu doğrudur. Kimileri sağlığa zararlı, kimileri de sağlık açısından bir sorun teşkil etmemektedir. Bildiğiniz gibi kilo vermek için kullanılan yöntemlerin bazıları bitkisel tedavi yöntemleri, kimyasal ilaçlar, diyet ürünler, diyet listeleri ve egzersizler olarak sıralanabilir.

  0 YORUM
 • Zayıflama Aletlerinin Kilo Vermeye Etkisi

  Kilo vermek için en ideal yöntemlerden biridir zayıflama aletleri fakat kilo vermeye yardımcı olması için zayıflama aletlerinin doğru bir biçimde kullanılması gerekmektedir. Hem sağlığa, hem de kilo vermeye faydalı olabilen zayıflama aletleri.

  0 YORUM