Etiket Sonuçları

 • Kilo Vermek için 10 Öneri

  Kilo vermek ülkemizde ve dünyamızda birçok bayanın en büyük dertleri arasında yer almaktadır. Kilonun bu kadar problem olmasının birçok nedeni bulunmaktadır. Önemli olan “kilo vermek” aldığımız kiloları kısa zamanda bertaraf edebilmektir.

  Kilo vermek için uygulanabilecek 10 ayrı ve her birisi altın niteliğindeki başlıklarımızı incelediğinizde işinize yarayacak çok değerli bilgileri elde etmiş olacaksınız.

  0 YORUM
 • Yeni Beslenme Tarzı ile Sağlıklı Beslenin

  Yapılması gereken bir süre abur cubur yedikten sonra kilo alıp bunları vermeye çalışmak değil, tüketilen besinler kontrol altına alınarak kalori hesabını gözetme şartı ile beslenmek olmalıdır.

  0 YORUM
 • Kilo Vermeyi İstiyor musunuz?

  Kilo vermeyi gerçekten istiyorsanız, kendinizi bu işe adamalı ve en az 2 ay boyunca disiplinli bir şekilde çalışmanız gerekmektedir.

  0 YORUM
 • Dayanıklılığı Arttıran Egzersizler

  Egzersiz yaptığınızda, kaslarınıza oksijen pompalanması için vücudunuzun daha sıkı çalışması gerekir. Bu sizin kardiyo ve solunum sisteminizi etkiler ve maksimum performansınızı gösterirsiniz. Vücudunuz kanı ve oksijeni, kas ve dokularınıza daha etkili bir biçimde ilettiğinde hem nefessiz kalmadığınızı hem de daha az yorgun hissettiğinizi göreceksiniz.

  0 YORUM