Etiket Sonuçları

 • Biber Hapı ile Zayıflamak Sağlıklı mı?

  Biber hapının son zamanlarda bir hayli popüler olması, biber hapı ile zayıflamak isteyenlerin de ilgisini celb etmeyi başarmıştır. Fakat genelde insanların tüm zayıflama ürünlerine olduğu gibi, biber hapına karşı da bir çekingenliği vardır. Bunu aşmanın en önemli yolu biber hapı kullananların yorumlarını okuyabilmektir. Eğer biber hapı kullanıyorsanız ya da kullandıysanız, zayıflama sürecinize yaptığı etkiyi, olumlu veya olumsuz, yazarsanız; herkesi bilinçlendirmiş olursunuz.

  0 YORUM
 • Biberiye ile Zayıflama ve Biberiyenin Yararları

  Biberiye, Türkiye de dahil olmak üzere pek çok Akdeniz ülkesinde yetişen ve dört mevsim boyunca yeşil kalabilen az sayıdaki bitkiden biridir. Köken itibarı ile Akdeniz bitkisi olmasına karşın artık tüm dünyada yetişen bir bitki olan biberiyenin zayıflamaya etkisi içerdiği termojenik yağ yakıcı enzimler ve esansiyel yağlardan ileri gelmektedir. Yapraklarındaki uçucu yağ asitleri sayesinde zayıflama haplarında etken madde olarak kullanılan bazı maddeler elde edilmektedir.

  0 YORUM
 • Kış Aylarında Nasıl Kilo Verilir?

  Zayıflamak için yapılması gerekenlere dair herkesin az çok fikri vardır değil mi? Diyet yapılmalı, egzersizlere devam edilmeli… Kalıcı şekilde kilo vermek için egzersizler sürekli hale getirilmeli. Aynı zamanda kas yapısının korunması için de büyük bir gerekliliktir egzersiz yapmak. İlerleyen yaşlarda kemik erimesi ile karşılaşmamak için…

  0 YORUM
 • Akupunktur ile Zayıflama

  Alternatif tıbbın baş tacıdır akupunktur. Adını duymayan yoktur herhalde… Akupunktur, birçok fiziksel ve ruhsal hastalığın tedavisinde kullanılmasının yanı sıra aynı zamanda zayıflama yöntemi olarak da kullanılmaktadır. Başta Çin olmak üzere pek çok ülkede hastalıkların tedavilerinde kullanılan akupunktur, şimdi de kilo vermek isteyenlerin imdadına yetişiyor.

  0 YORUM
 • Zayıflama Kemeri Nedir, Nasıl Kullanılır?

  Zayıflama kemerleri ile ilgili çok sayıda soru ve talep almamız üzerine, sizlere zayıflama kemerleri ile ilgili bilgi vermek üzere bir yazı yazalım dedik… Zayıflama kemerlerinin temel mantığı metabolizmayı hızlandırmak, ve bu sayede hızlı zayıflama sürecini tetiklemektir.

  0 YORUM
 • RX1 ile Zayıflama

  Bitkisel zayıflama ilacı olarak piyasaya sunulan RX1 zayıflama kapsülü, zayıflamak isteyenlerin yeni alternatifi haline geldi. Peki ama RX1 ile kilo vermek mümkün mü? Aslında bize göre diyet yapmaksızın kullanılan zayıflama hapları, kilo vermeye sebep olmaz. Zaten kullanıcı yorumları dikkate alındığında genellikle bu tip zayıflama hapları kullanırken kilo verildiği, kullanım bırakıldığında ise tekrar kilo alındığı belirtilmekte birçok kişi tarafından… Kimileri de sonuçlardan gayet memnun.

  0 YORUM
 • Önemli Zayıflama İpuçları

  Hızlı kilo vermek genellikle sağlık için zararlıdır. Bu yüzden ağır ağır ve kalıcı olarak kilo verebileceğiniz zayıflama yöntemleri ile kilo vermeye çalışmanız daha doğru olacaktır. İşte biz de sizlere onlarca zayıflama önerisini sunacağız.

  Eğer kalori bakımından yüksek yiyeceklere bağımlılık derecesinde tutkunsanız, diyetinizin ilk haftasında bu besinleri tüketmenizde yarar var. Yalnız bu besinleri kendinizi ödüllendirmek, ya da bırakmaya hazırlık aşamasında bulunduğunuzu bilerek az miktarda tüketmelisiniz.

  0 YORUM
 • Kondisyon Bisikleti ile Zayıflama

  Zayıflamak için en etkili ve faydalı yöntemlerin başında egzersizler gelmektedir. Kondisyon bisikleti de kilo vermek isteyenlerin en fazla kullandığı egzersiz aletlerinden biridir. Hem sağlık açısından, hem de kilo kontrolü açısından çok faydalı olan kondisyon bisikleti, özellikle gün içerisinde dışarıda egzersiz yapmaya zaman buılamayanlar için son derece ideal bir zayıflama aracıdır.

  0 YORUM